facebook

Listy laureatów 2009-2012

 

4 edycja - 2009/2010

Pierwsze miejsce zajęło:

Przedszkole Publiczne z grupą żłobkową w Dusznikach Zdroju!

Drugie miejsce:

Przedszkole Publiczne nr 4 w Jaworze

Trzecie miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie



Pozostali laureaci (kolejnośc nie ma znaczenia):

  1. Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach

  2. Przedszkole Publiczne nr 33 w Tarnowie

  3. Przedszkole Publiczne nr 57 w Sosnowcu

  4. Zespół Szkół w Marzęcicach

  5. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” w Gdańsku

  6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Bazanowie

  7. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim

  8. Przedszkole Publiczne nr 32 w Tarnowie

  9. Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Władysława Szafera w Wapnicy

  10. Przedszkole Publiczne nr 14 w Tarnowie

  11. Przedszkole Publiczne nr 112 "Mali przyrodnicy" w Poznaniu

  12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim

  13. Szkoła Podstawowa im. Stefana Roweckiego "Grota" w Koziegłowach

  14. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu

  15. Pekaem Posadowice w Posadowicach

  16. Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu

  17. Szkoła Podstawowa w Karszewie

5 edycja - 2010/2011

Pierwsze miejsce zajął:

Zespół Szkół w Piaskach!

Drugie miejsce:

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i Zespół Szkół w Debrznie

Trzecie miejsce:

Zespół Szkół im.prof. J. Groszkowskiego w Mielcu



Pozostali laureaci (kolejnośc nie ma znaczenia):

4. Przedszkole Niepubliczne Tempoo w Olsztynie

5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu

6. Zespół Szkół w Wudzynie

7. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu

8. Szkoła Podstawowa w Telatynie

9. Publiczne Przeddzkole nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim

10. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Postominie

11. Szkoła Podstawowa w Pogorzeli

12. Uczniowski Klub Sportowy „Kogut” w Kurzętniku

13. Zespół Szkół w Sieroszewicach

14. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie

15. Ośrodek dla dzieci z wadami Słuchu i Mowy w Żarach

16. PeKaEm Posadowice z Posadowic

17. Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej

18. Zespół Szkół im. Pamięci Ofiar Stuthoffu w Sztutowie

19. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. KEN w Przyłęku

20. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu

6 edycja - 2011/2012

Pierwsze miejsce zajęło:

Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku!

Drugie miejsce:

Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu

Trzecie miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Kłobucku

 

Pozostali laureacji (kolejność nie ma znaczenia):

4. Szkoła Podstawowa nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka w Warszawie
5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Elblągu
6. Przedszkole nr 4 w Koninie
7. Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie
8. Zespół Szkół w Drezdenku
9. Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach
10. Przedszkole nr 7 w Ostrowcu Świętokrzyskim
11. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu
12. Przedszkole nr 41 „Wesoła Stacyjka” w Poznaniu
13. Publiczne Przedszkole w Pokoju
14. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie (gmina Jedlnia-Letnisko)
15. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tłuszczu
16. Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy
17. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  w Stemplewie
18. Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Zabrzu
19. Zespół Szkół w Dłoni
20. Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Olkuszu