Formularz rejestracji 29 akcja

 

Ekspert odpowiada

W ramach tegorocznej Kampanii uruchamiamy dla Was możliwość zadawania pytań ekspertowi ds. gospodarki odpadami. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do tego, jak powinien, albo jak działa system gospodarowania odpadami komunalnymi w gminach, ślijcie pytania. Na najczęściej zadawane - odpowiedzi udzieli nasz Ekspert  Ewa Badowska-Domagała – radca prawny i partner w Kancelarii Górnicki Durowicz Badowska-Domagała.

 

Mecenas Ewa Badowska-Domagała specjalizuje się w prawie ochrony środowiska, prawie pracy i prawie budowlanym. Od 2004r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską w zakresie polskich i unijnych przepisów dotyczących odpadów opakowaniowych. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu gospodarowania odpadami  komunalnymi i ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych. Jest autorem kilkunastu artykułów z w/w zakresu a także współautorem podręcznika „Prawo ochrony środowiska”.

 

Pytania należy kierować pod adres: fundacja@naszaziemia.pl. Odpowiedzi na pytania zadane do godz. 12.00 w każdy piątek, będą czekały na Was już w następny poniedziałek.